OTA YHTEYTTÄ

Tukkuliikkeenä emme myy yksityishenkilöille.


Svanefors Textil AB
Öresjövägen 102
511 93 Torestorp
Sijainti

Puhelin, vaihde: +46 320 20 57 40
info@svanefors.se

Puhelinajat
Ma-to 8-16, pe 8-15
(Pyhäpäivää edeltävänä päivänä suljemme kello 12)
Klikkaa tästä nähdäksesi muut aukioloajat

Tilaukset, Ruotsi
Tfn: +46 320 20 57 40
order@svanefors.se

Tilaukset, Suomi
Tfn: +46 320 559 43
marita@svanefors.se

TOIMISTO/OFFICE

Toimitusjohtaja/ Managing Director
Martina Skattberg
Tfn: +46 320 20 57 44
martina.skattberg@svanefors.se

Myyntijohtaja / Sales Manager
Lars Svanhäll
Tfn: +46 320 20 57 48
lars@svanefors.se

Talousjohtaja / CFO
Catarina Bengtsson
Tfn: +46 320 20 57 46
catarina@svanefors.se

Talous, myyntireskontra
Helena Hård
Tfn: +46 320 20 57 47
helena@svanefors.se

Markkinointi / Inhouse / Press
Cecilia Sand
Tfn: +46 320 559 42
cecilia.sand@svanefors.se

Eva Carlander
Tfn: +46 320 20 57 95
eva.carlander@svanefors.se

Hankintavastaava / Purchasing Manager
Johanna Flyckt
Tfn: +46 320 20 57 49
johanna.flyckt@svanefors.se

Apulaissisäänostaja / Purchasing Assistant
Hanna Roos
Tfn: +46 320 20 57 45
hanna.roos@svanefors.se

Myyjä / Salesperson
Länsi-Ruotsi
Urban Linuzon
Tfn: +46 708 825 711
urban@rospigg.se

Inger Svanhäll
inger@svanefors.se

Etelä-Ruotsi
Per Larson
Tfn: +46 705 792 766
per@svanefors.se

Keski-Ruotsi Pohjois-Ruotsi
Max Gustafsson
Tfn: +46 707 928 071
max.gustafsson@svanefors.se

Etelä-Norja
Anders Steinshaug
Tfn: +47 976 757 82
anders.steinshaug@svanefors.se

Linda Lysevoll
Tfn: +47 477 175 81
linda.lysevoll@svanefors.se

Berit Gangaas
Tfn: +47 911 299 77
berit.gangaas@svanefors.se

Pohjois-Norja
Rune Wenseth
Tfn: +47 907 390 15
rune.wenseth@svanefors.se

Suomi, myynti/showroom
Keski-Suomi
Marketta Lahteenmaki
Kuortaneenkatu 5
00520 Helsinki
Finland
Tfn: +358 407 201 130
marketta.lahteenmaki@svanefors.se

Pohjois-Suomi
Anu Järvinen
Tfn: +358 443 182 709
anu.jarvinen@svanefors.se

Etelä-Suomi
Riina Kalpala
Tfn: +358 503 782 903
riina@svanefors.se