Kontakta oss

Vi är en grossist och har därför ingen försäljning till privatpersoner.

Svanefors of Sweden AB
Viaredsvägen 32
504 94 Borås
hitta hit

Tfn växel: +46 320 20 57 40
Mån-To 9-15, Fre 9-14
info@svanefors.se

Order Sverige
Tfn: +46 320 20 57 40
order@svanefors.se

Lagerchef/Warehouse manager
Cecilia Lindqvist
cecilia@svanefors.se
Telefon: +46 701 40 09 10

Adress lager
Vevgatan 1
504 94 Borås
Hitta hit

KONTOR/OFFICE

Försäljningschef / Sales Manager
Lars Svanhäll
Tfn: +46 705 680 495
lars.svanhall@svanefors.se

Ekonomiansvarig / CFO
Carina Lindqvist
Tfn: +46 705 33 82 56
carina@svanefors.se

Marknad
Robin Johansson
Tfn: +46 769 43 44 10
robin@svanefors.se

Emelie Björkman
Tfn: +46 739 86 65 92
emelie@svanefors.se

Inköpansvarig / Purchasing Manager
Maria Lindell-Kristensson
Tfn: +46 704 93 48 36
maria@svanefors.se

Inköpare / Buyer 
Josefine Bonander 
Tfn: +46 702 10 01 85 
josefine@svanefors.se

Säljare / Salesperson
Norra Sverige och Norge
Joakim Johnsson
Tfn: +46 709 920 103
joakim@prhome.se

Mellan Sverige
Urban Linuzon
Tfn: +46 708 825 711
urban.linuzon@svanefors.se

Västra / Södra Sverige
Per Larson
Tfn: +46 705 792 766
per.larsson@svanefors.se